Uvedení výrobků na čínský trh na naše náklady

Vyrábíte perspektivní produkt a toužíte exportovat do Číny? Vítejte mezi tisíce konkurentů. Největší trh na světě představuje lukrativní příležitost a v Číně chtějí prodávat všichni: ti nejlepší – i úplní outsideři. Narazíte na spoustu těžkostí. Uvedení výrobku na Čínský trh zásadně komplikuje jazyková bariéra, ochranářská politika, neprůhledná legislativa, složitá certifikace a všudypřítomná korupce. Zdolávání těchto překážek stojí mnoho prostředků a času, výsledek přitom zůstává nejistý. Proto export do Číny pro většinu podnikatelů zůstává nesplněným snem. Poraženectví ovšem není na místě. Stačí otevřít oči, využít naše know-how a veškeré starosti přenechat nám.

Zajistíme odbyt Vašich výrobků na čínský trh

Frázi, že „vstoupit na čínský trh je těžké, chce to trpělivost a náklady“ Vám za tučný měsíční poplatek nabídne kdekdo. My však neprovozujeme poradenskou činnost ani nehledáme výmluvy. Máme důležité kontakty i zázemí a naší motivací je Váš úspěch.

Nabízíme:

  • uvedení Vašich výrobků na čínský trh na naše náklady
  • zajištění odbytu Vašich výrobků v Číně – prodej zboží do Číny nikdy nebyl snadnější

Požadujeme:

  • smluvní zastoupení Vašich výrobků na čínském trhu nebo v části Číny (pro konkrétní případy lze dohodnout i jiné podmínky)
  • odborné konzultace k Vašim výrobkům s Vašimi odborníky
  • vzorky produkce zdarma (rozsah dle dohody)

Pro koho je vývoz do Číny určen?

Obor činnosti nerozhoduje. Provozujete malý či střední podnik? Pokud vyrábíte zajímavý a technologicky vyspělý produkt nebo materiál na evropské úrovni, nabídka exportu do Číny je určena právě Vám. Není podstatné, zda se specializujete na strojírenství, měření, regulaci, řízení, chemii, farmacii, potravinářství nebo designové výrobky. Nabízíte-li špičkový výrobek, uspějete.

Proč je nabídka exportu do Číny výhodná?

Hradíme kompletní náklady uvedení výrobku na čínský trh (od marketingových průzkumů přes vyhledání odběratelů a vyjednání dodávek až po certifikace).
Neseme veškerá rizika spojená s neúspěchem uvedení Vašeho výrobku na čínský trh.
Dokonce i rizika spojená s vývozem nese naše společnost (Vaše společnost má českého odběratele).
Nabídka je výhodná i pro firmy, pro něž export do Číny není prioritou a třeba o něm ani neuvažují. Díky našim službám totiž mohou zvýšit objem výroby a profitovat z naší práce.

 

Nic neriskujete. Můžete jen získat. Neváhejte a zašlete nám informace o svých výrobcích.

Potřebujete více informací k asistovanému dovozu z Číny?

//]]>