Dovoz na náš účet – zajištění obchodu s čínskou firmou

Přenechte nám veškeré starosti. Smluvené zboží dopravíme z Číny nebo Taiwanu až k Vám na vlastní náklady i riziko. Obstaráme všechny kroky. Vyhledáme vhodného dodavatele a zajistíme Váš obchod s čínskou firmou. Zbavíme Vás břemena povinnosti vůči výrobcům, dopravcům i úřadům a celý proces dovozu proběhne na náš účet.

Zodpovídáte jen za vykládku zboží ve své provozovně

Dle Vašich požadavků zboží nebo stroj v Číně zakoupíme a ušetříme Vás veškerých starostí a rizik spojených s dovozem. Obstaráme vše:

  • prověříme spolehlivost dodavatele
  • ověříme funkčnost, technické parametry i certifikaci zboží
  • zajistíme smlouvu, kontrolu zboží a nakládky
  • postaráme se o dopravu, proclení, záruky a uvedení zboží na trh v EU

 

Zodpovídáte výhradně za vykládku zboží ve své provozovně. Z celého procesu obchodu s čínskou firmou tedy vykonáte pouze dva kroky: zadáte nám parametry zboží nebo stroje a pak jej převezmete v areálu vlastní firmy.

Cena služby reflektuje charakter dovozu

Realizace obchodu probíhá standardní kupní smlouvou. Cenu stanovujeme s ohledem na charakter, náročnost a rizika konkrétního dovozu. Zohledňujeme však i další podmínky, jako například požadované záruky apod.

 

Dovoz zboží z Číny na náš účet je služba BEZ Vašeho rizika

Dovoz na náš účet představuje komfortní službu vzhledem k rizikům a starostem, které při dovozu přebíráme. Proto je dražší variantou dovozu zboží z Číny nebo Taiwanu, než služba Asistovaný dovoz.

Veškerá rizika zásilky přebíráme my, což reflektuje i cena, která je obecně vyšší než u služby Asistovaný dovoz. Poskytnutý servis Vás však hravě přesvědčí, že Dovoz na náš účet z Číny nebo Taiwanu se vyplatí.

Služba je pohodlná a pro Vás dokonale bezpečná.

Potřebujete více informací k dovozu z Číny na náš účet?

//]]>